Przejdź do treści

DO REKLAMY WYPOCZYNKU NA ZANZIBARZE DLA ZNANEGO TOUROPERATORA SZUKAMY OSÓB W RÓŻNYM WIEKU

casting agencja modelek i modeli dojrzalych

Poszukujemy osób w wieku 18-25 lat oraz 45-50 i 65-75 lat. Trzeba będzie odegrać różne rodzinno-wakacyjne scenki. Babcia i dziadek, rodzice, córka i syn itp. Całość zostanie dobrana, tak aby rodzinka wyglądała wiarygodnie – np. żeby matka i córka nie wyglądały na koleżanki w równym wieku. 🙂 

Termin: 
Zgłoszenia przyjmujemy do 10 stycznia.
Wylot 9 lutego – powrót 14 lutego.

Zdjęcia kręcone będą 10 i 11 lutego.
Prosimy o zgłaszanie się wyłącznie osób, które są dyspozycyjne w tym terminie i posiadają aktualny paszport ważny minimum 6 miesięcy w chwili wyjazdu.

W związku z sytuacją pandemiczną na świecie i w Polsce możliwe jest niezależne od nas odwołanie lub zmiana terminu wylotu.

Wymagania:
Osoby naturalne, wzbudzające sympatię. Ewentualne tatuaże ( nie rzucające sie w oczy ) mogą mieć jedynie osoby grające rolę syna i córki. Odpadają osoby z ostrzykiwaną twarzą i innymi widocznymi ingerencjami w wygląd. Będzie tłumacz, ale znajomość j. angielskiego może być dodatkowym atutem – ekipa realizująca będzie międzynarodowa.

Zakres wykorzystania wizerunku:
– TV, Internet, prasa
– 36 miesięcy

Wysokość wynagrodzenia: 
3 500  PLN. Kwota może nie najwyższa, ale te okoliczności przyrody… 😉 Wszystkie koszty – przeloty, hotel, wyżywienie, ubezpieczenie, wiza – opłacone. Dodatkowo sobota i niedziela wolne, przeznaczone na wypoczynek.

Prosimy o niezgłaszanie się osób, które mają podpisane umowy na wyłączność z innymi agencjami.

 

Jeżeli odpowiadasz powyższym kryteriom, dysponujesz wolnymi terminami i chęciami – wypełnij formularz zgłoszeniowy, w uwagach wpisując „Zanzibar”.

W przypadku, gdy w ciągu ostatnich 3 miesięcy wypełniałaś/eś formularz zgłoszeniowy i przesyłałaś/eś aktualne zdjęcia, a Twój wygląd i wymiary nie uległy zmianie, to wystarczy, że odeślesz otrzymanego maila z TAK w treści.

W przypadku braku tego wpisu, zgłoszenie traktowane jest po prostu jak zgłoszenie do agencji, a nie udział w castingu.