Przejdź do treści

Wyświetlanie 1–12 z 32 wyników

Agencja Modelek i Modeli dojrzałych

W roku 2011 pod domeną www.evergreenmodels.com powstała pierwsza strona agencji EVERGREEN MODELS ®, agencji dla Modelek i Modeli 30+. Strona ta, pod tą domeną istnieje  w praktycznie niezmienionej formie do dnia dzisiejszego.

Byliśmy pierwszą agencją tego typu, nie tylko w Polsce, ale i na świecie! Dopiero rok po nas Donald Trump uruchomił swoją agencję modelek dojrzałych.

Zdecydowana większość naszych Modelek i Modeli dojrzałych dostępna jest wyłącznie w naszej agencji.  Zanim zaczną brać udział w zleceniach, przechodzą odpowiednie szkolenie fotomodelingowo – aktorskie.

Nasze Modelki i Modele działają prawie wyłącznie na zasadzie Direct Booking. Oznacza to, że omija ich strata czasu i stres castingów. Klient rezerwuje modeli do zlecenia podejmując decyzję na podstawie zdjęć, kompozytów, polaroidów i video wizytówki. Dlatego minimum raz w roku pobieramy Modelkom i Modelom aktualne wymiary oraz robimy im aktualne zdjęcia.

Nie zamieszczamy zdjęć osób, których nie widzieliśmy na żywo, z którymi nie mamy podpisanej umowy.

Zapraszamy do współpracy osoby w wieku 30+ mające za sobą wcześniejsze doświadczenia foto / modelingowe lub aktorskie, a także osoby bez doświadczenia z odpowiednimi predyspozycjami, a przede wszystkim posiadające „to coś”. Preferujemy naturalność w wyglądzie  i swobodę przed obiektywem. A ponieważ w świecie reklamy wszyscy są szczęśliwi i uśmiechnięci, mile widziany jest ładny, naturalny uśmiech.

Wypełniając i wysyłając do nas formularz zgłoszeniowy musisz mieć świadomość, że być może w najbliższym czasie trzeba będzie się udać do Warszawy.

Formularz zgłoszeniowy dla kandydatek i kandydatów na Modelki i Modeli